Mr. Smell Ferret Rodent 500 ml - neutralizator zapachów dla gryzoni

Kod towaru: MR. SMELL NEUTRALIZATOR ZAPACHU 500ML
EAN: 5901742100193

Neutralizator zapachów dla gryzoni od Mr Smell doskonale niweluje zapach moczu wszystkich domowych gryzoni – myszy, chomików czy świnek morskich. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla zwierząt i ludzi, a przy tym prosty w użyciu i bardzo wydajny. Neutralizator od Mr Smell to szybkie rozwiązanie na nieprzyjemne zapachy Twojego pupila.

32,99 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Mały, uroczy futrzak

Czasami nasiusia tam, gdzie nie trzeba. Nie musisz się tym martwić, gdy masz w domu neutralizator zapachów dla gryzoni od Mr.Smell

Wystarczy psiknąć i zabawa trwa dalej

Szybki w użyciu oraz działaniu. Psiknij w zabrudzone miejsce, aby pozbyć się brzydkiego zapachu.

Mr.Smell Ferret Rodent

Skoncentrowany neutralizator zapachów dla gryzoni przeznaczony do usuwania nieprzyjemnego zapachu moczu świnek morskich, fretek, myszy, chomików, królików i innych zwierząt domowych z dowolnych powierzchni miękkich i twardych.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii bioenzymatycznej eliminuje główny składnik moczu - kwas moczowy. Produkt ulega całkowitej biodegradacji, jest więc w pełni bezpieczny dla zwierząt i ludzi.

Pojemność: 500 ml

Sposób użycia: Widoczne zanieczyszczenia usunąć. Następnie dokładnie spryskać miejsce o przykrym zapachu. Odczekać, aż produkt wyschnie. Jeśli jest taka potrzeba, powtórzyć.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.