• Nowy

BOYU Purefall Filter Slim 90 - filtr kaskadowy do akwarium 50 - 80l

Kod towaru: BOYU WF-2045
EAN: 6941855202635

Filtr zewnętrzny zapewniający optymalne napowietrzanie wody oraz idealny dla akwarystów ceniących wysokoą jakość pracy i skuteczność działania. Charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnośćią oraz niewielkimi rozmiarami. 

65,99 zł
Ocena 4/5 3 opinie

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Idealny do każdego akwarium
Mini filtr kaskadowy sprawdzi się w każdym akwarium słodko i słonowodnym do 50L pojemności. Mały rozmiar umożliwia umieszczenie filtra w dowolnym miejscu nie zaburzając estetyki wewnątrz akwarium i jednocześnie mieszcząc się w każdym zakamarku pomiędzy akwarium a np: ścianą szafki. 

Filtracja i napowietrzanie 
Filtr wyposażony jest w podwójny wlot, dzięki któremu odfiltrujesz wodę z jej toni oraz z powierzchni. Przepływająca woda poprzez gąbkę zainstalowaną w filtrze jest automatycznie czyszczona. Powraca do akwarium na zasadzie kaskady co zapewnia świetne napowietrzenie wody, a Ty dzięki temu możesz już wyłączyć głośny napowietrzacz, gdyż nie będzie już więcej potrzebny.

Filtrację chemiczną zapewnia węgiel aktywowany doskonale wiąże metale i ich związki substancje humusowe pestycydy i produkty przemiany materii. Jest wkładem klarującym wodę i redukującą przykry zapach wody. Poprawia jakość wody w tym filtrację biologiczną.

Filtrację mechaniczną zapewnia gąbka o odpowiedniej gęstości. Usuwa z wody wszelkie zanieczyszczenia, klarując wodę z wszelkich pyłów, resztek roślin czy drobnych pływających części podłoża.

Energooszczędny 
Filtr zużywa tylko 6,5W. 

Dopasuje się do Twoich potrzeb:
Łatwość w instalacji to nie wszystko co może zaoferować. Za pośrednictwem regulatora przepływu pokrętła, dostosujesz wydajność filtr do wielkości akwarium i skali zabrudzenia wody. Grubość filtr to tylko 3,5 cm idealnie zmieści się w każdym zakamarku pomiędzy np: ścianą a akwarium. 

Cechy i zalety:
- niewielki rozmiar
- gąbka i komplet rurek w zestawie
- do akwarium max 45L
- dobrze napowietrza wodę
- regulacja przepływu
- slim obudowa, szerokość filtra to tylko 3,5cm 
- wkłady filtracyjne z węglem aktywnym oraz gąbką filtracyjna 

Dane techniczne:
- producent: BOYU
- kod producenta: WF-2045
- wydajność: 500L/h
- pobór prądu: 4,6W

Wymiary: 20 x 11 x 15 cm

Szczegóły produktu

Opinie o produkcie Wystaw opinię o produkcie by ułatwić zakup innym

Oceń produkt Thumb
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.