• Darmowa dostawa

    już od 99zł*

  • Wysyłka w 24h

    100% towaru na stanie

  • Bezpieczeństwo

    Certyfikat SSL

  • Zwrot do 30 dni

    Gwarancja zadowolenia

Ostatnie opinie

Przez Krzysztof P. dnia 16 Jun 2019 :

(1) 

Jebao FA-2000 pompa obiegowa (2000l/h) Jestem bardzo zadowolony z...

Przez Telesfor C. dnia 14 Jun 2019 :

(1) 

Przez Ewa W. dnia 14 Jun 2019 :

(4) 

       Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu , aranżowaniu oraz pełnym serwisie tworzonych akwariów dekoracyjnych.
      Odpowiednio wyeksponowane akwarium dekoracyjne (morskie lub słodkowodne) stwarza w restauracji, mieszkaniu , biurze, gabinecie lekarskim lub często uczęszczanym holu kojącą przestrzeń, obok której nie sposób przejść obojętnie. Widok ciepłego podzwrotnikowego biotopu przepełnionego setkami fosforyzujących barwnych ryb i skorupiaków na tle pięknie wybarwionej bujnej podwodnej roślinności działa kojąco i relaksująco, pozwalając nam oderwać się od zgiełku miejskiego życia.

Korzystając z zaawansowanych zdobyczy najnowszej techniki oraz dysponując wieloletnim doświadczeniem tworzymy niepowtarzalne zbiorniki morskie i słodkowodne oddające cały urok podwodnego królestwa.

      Przed przystąpieniem do prac związanych ze stworzeniem zbiornika dekoracyjnego, opracowujemy na podstawie indywidualnych wymagań klienta projekt wraz z kosztorysem. Każde prowadzone przez nas akwarium dostaje własną kartotekę w której znajdują się szczegółowe informacje na jego temat: informacje dotyczące składu chemicznego wody, pielęgnowanych w nim gatunków fauny i flory, oraz wszystkich innych parametrów technicznych zbiornika. Każdy zbiornik jest numerowany i ma swoje miejsce w bazie dostępnej wszystkim serwisantom. Plan opieki nad akwarium jest opracowywany w porozumieniu z klientem, tak by był jak najbardziej wygodny dla klienta zapewniając jednocześnie wysoki poziom opieki.