Led Dimmer RF Mini - ściemniacz LED + pilot radiowy

Kod towaru: KONTROLER MONO MINI RF
EAN: 5905280164235

Ściemniacz oświetlenia LED RF 6A 72W regulowany pilotem służy do włączania/wyłączania i regulowania oświetlenia w lampach LED. Kontroler posiada gniazdo i  wtyk DC 2.1/5.5. Pilot łączy się ze ściemniaczem poprzez fale radiowe, co pozwala na uzyskanie zasięgu do kilkunastu metrów bez konieczności celowania w kierunku czujnika.

26,99 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Uniwersalny i wielofunkcyjny
- Ściemniacz do oświetlenia LED to doskonałe rozwiązanie do regulacji, włączania/wyłączania i sterowania jednokolorowym oświetleniem ledowym. Zapewnia płynną regulację jasności - od pełnej mocy do całkowitego wygaśnięcia.

- Posiada gniazdo i wtyk DC 2.1/5.5mm, dzięki czemu dopasowuje się do wszystkich rodzajów oświetlenia LED niskonapięciowego 12/24V. 

- Ściemniacz LED RF 72W pozwala na płynną regulację jasności światła poprzez funkcję włączania/wyłączania -ON/OFF, wybór 3 opcji mocy świecenia: 25%, 50%, 100% oraz ustawienie migania światła.

Niewielkie rozmiary i szerokie zastosowanie
Sterownik ma wymiary 4,5 x 1,3 x 07 mm, co sprawia, że jest niezwykle mały, łatwy do ukrycia i szybki w montażu. Znajdzie swoje zastosowanie zarówno z oświetleniem akwarystycznym, jak i terrarystycznym. 

Funkcja zapamiętywania ustawień
Urządzenie zachowuje w pamięci ostatnio używaną kombinację. Ustawiony wcześniej program pojawia się po ponownym włączeniu sterownika/odcięciu zasilania.

Wysoka jakość wykonania
Ściemniacz został wykonany z najwyższej jakości materiałów i podzespołów z myślą o stworzeniu profesjonalnego systemu oświetlenia LED. 

Dane techniczne:
- Wymiary sterownika: 4,5 x 1,3 x 07cm
- Wymiary pilota: 8,5 x 4 x 0,7cm
- Gniazdo i wtyk DC: 2.1/5.5 mm
- Napięcie wejściowe: 12 - 24 V DC
- Długość całkowita: 26cm
- Sterowanie: pilot
- Temperatura pracy: -20 do + 60°C
- Obciążenie max: 72W/6A
- Do oświetlenia LED jednokolorowego MONO
- Nie wymaga lutowania

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.