Witaminy dla ptaków

Witaminy dla ptaków

Jeżeli chcesz jeszcze lepiej zatroszczyć się o dietę podopiecznych i urozmaicić ich menu, wybierz witaminy dla ptaków. Dzięki nim pomożesz im zachować zdrowie i lepsze samopoczucie. Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym Aquario.

Dlaczego warto zdecydować się na wapno dla ptaków?

Witaminy dla papug, na przykład wapno, są niezbędne do prawidłowego rozwoju ptaków. Dostarczają im one minerałów, które wspomagają kości, mięśnie i pióra. Propozycje dostępne w sklepie Aquario są bogate w jod, witaminę A oraz cynk. Co więcej, są również smaczne.

Czym powinny wyróżniać się witaminy dla ptaków egzotycznych?

Najlepszym wyborem, który w prosty sposób pozwoli zaspokoić zapotrzebowanie ptaków na składniki odżywcze, jest wapno dla papug falistych i kanarków w postaci kostki. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne, ponieważ kostkę wystarczy przymocować do klatki, a zwierzę będzie swobodnie z niej korzystać. Podane w tej formie witaminy dla kanarka umożliwią ptakom również ścieranie dzioba i zaspokojenie naturalnej potrzeby dziobania. Zapoznaj się z propozycjami naszych witamin, wśród których znajdziesz wartościowe mieszanki.