Zestawy Akwariowe

Zestawy Akwariowe

BOYU Bing-Bing AquaKids - akwarium dla dzieci 6l

Bing-Bing to wyjątkowe kompletne akwarium dla dzieci. Pomimo tego że jest zasilane prądem elektrycznym, to całość wody i wszelkich urządzeń jest odizolowana od zasilania elektrycznego. Dlatego, masz pewność, że nawet najbardziej niesforny urwis nie doprowadzi do spięcia elektrycznego. 

Ocena

Cena
199,99 zł

BOYU Marine & Plant Set Aqua - akwarium z panelem filtracyjnym 16l

Konstrukcja tego akwarium umożliwia Ci założenie zbiornika słodkowodnego lub morskiego. Rolę filtracji pełni wklejony panel o dużej pojemności. W zestawie znajdziesz akwarium z panelem, lampę LED, podstawkę, pompę wody, gąbkę filtracyjną. Akwarium jest wyjątkowo eleganckie dzięki czarnej podstawce i giętym krawędziom szkła. 

Ocena

Cena
299,98 zł
  • Nowość

BOYU Plantset Aqua 300 - zestaw akwarium 16l

Wyjątkowo estetyczny zestaw akwariowy. W komplecie otrzymasz akwarium, podstawkę, filtr z kompletem wkładów energooszczędną i mocną lampę. Przednie krawędzie akwarium są zaginane, a nie klejone, przez co akwarium wygląda niezwykle zjawiskowo i elegancko. Zestaw z pewnością sprawdzi się w każdym domu i biurze. Nie tylko dla początkujących. Mocna lampa i wydajna filtracja pozwala na założenie bogatego w rośliny akwarium słodkowodnego.

Ocena

Cena
219,99 zł
  • Nowość

Prawie każda osoba, która chce zacząć swoją przygodę z akwarystyką, miewa wątpliwości, czy da radę samodzielnie skompletować wszystkie niezbędne akcesoria. Nawet niewielkie akwarium wymaga kupna profesjonalnych filtrów, podłoża, nawozów i wielu innych niezbędnych do uzyskania prawidłowych parametrów wody przedmiotów. Chcąc uniknąć sytuacji, że już na starcie będziemy odczuwali braki w asortymencie lub kupimy zbyt dużo - warto skorzystać z wyjątkowej opcji i zakupić zestaw akwariowy. Aquario.pl to miejsce, w którym kupisz gotowe akwarium z pełnym wyposażeniem, które szczególnie polecamy osobom początkującym lub jako prezent dla kogoś, kto marzy o domowej hodowli rybek. Skompletowane w naszym sklepie zestawy akwarystyczne mogą stanowić doskonały start w rozwijaniu pasji, jaką jest akwarystyka. 

Najpopularniejszym zestawem na start jest małe akwarium z wyposażeniem, które składa się zazwyczaj z akwarium, pokrywy z oświetleniem LED, filtrem do oczyszczania wody, grzałki, dekoracji oraz podłoża. W zestawie dostępne są także zapasy pokarmu dla rybek. Samo akwarium może mieć różne kształty, choć najczęściej dla początkujących akwarystów zaleca się nieduży (ok. 20 litrowy) prostokątny zbiornik. Tak skompletowane akwarium z wyposażeniem może być prezentem dla nastolatka i wspaniałą lekcją odpowiedzialności. Musimy jednak pamiętać, że gotowy zestaw akwarystyczny nie zwalnia nas ze zdobywania wiedzy - każdy hodowca fauny i flory wodnej musi wiedzieć jak często wymieniać wodę, jak ją czyścić i dbać o jej prawidłowe parametry. Zmorą każdego posiadacza akwarium są glony i zanieczyszczenia, z którymi może nie uporać się filtr dołączony do zestawu. Stąd tak ważne jest, aby ciągle obserwować zbiornik, korzystać z testów do mierzenia wody i ciągle uzupełniać gotowy zestaw o nowe akcesoria i dodatki. Ciekawą alternatywą dla prostego akwarium są zbiorniki o ciekawych kształtach, z możliwością ozdobienia ich dowolnym, umieszczanym w ramce zdjęciem. Ten rodzaj gadżetu to propozycja dla osób, które akwarystykę nie traktują jak pasję, lecz chcą w unikalny sposób ozdobić pokój lub biuro. Małe akwaria z wyposażeniem (poj. 4,5 litra) w zestawie posiadają oświetlenie LED, pompę wody, gąbki do filtracji, podłoże oraz łatwy system do podmiany wody. Taki mini zestaw akwariowy to doskonały prezent dla każdego, kto marzy o złotej rybce, a nie chce zakładać rozbudowanego akwarium i inwestować w niezbędne do niego akcesoria.