Szampony dla gryzoni

Szampony dla gryzoni

Aby Twój pupil miał błyszczącą i zadbaną sierść, wybierz szampon dla gryzoni. Umożliwi Ci on dokładną i bezpieczną pielęgnację zwierzęcia, która wpłynie pozytywnie na jego wygląd i samopoczucie. Sprawdź kosmetyki dla gryzoni, które dla Ciebie przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym Aquario.

Dr.Seidel Guinea Pig Shampoo 220ml - szampon dla świnki morskiej

Skoncentrowany szampon proteinowy dla świnek morskich i innych gryzoni. Nie tylko doskonale myje i usuwa brzydki zapach, ale również nadaje jedwabistość i połysk sierści zwierzęcia. Szampon jest bardzo delikatny. Dlatego, może być stosowany u młodych futrzaków.

Ocena

Cena
23,99 zł

Dr.Seidel Shampoo for Ferret 220ml - szampon dla fretki proteinowy

Skoncentrowany szampon proteinowy dla fretek. Nie tylko doskonale myje i usuwa brzydki zapach, ale również nadaje jedwabistość i połysk sierści zwierzęcia. Szampon jest bardzo delikatny. Dlatego, może być stosowany u młodych fretek.

Ocena

Cena
23,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Mr.Smell Ferret Rodent 500ml - neutralizator zapachu gryzonie

Szybko i skutecznie neutralizuje zapach moczy wszystkich domowych gryzoni. Całkowicie bezpieczny dla zwierząt i ludzi. Łatwy w użyciu i spora wydajność. Mr.Smell to rozwiązanie na brzydkie zapachy Twojego pupila.

Ocena

Cena
32,99 zł

Dlaczego warto sięgnąć po dedykowany szampon dla fretki?

Starannie dobrany szampon dla fretki pozwoli Ci zatroszczyć się o sierść tych zwierząt. Produkt został opracowany z myślą o konkretnym gatunku, dzięki czemu jest doskonale dopasowany do jego potrzeb. Tak samo sprawdzi się to w przypadku produktów kosmetycznych dla innych gryzoni — zawsze warto sięgnąć po odpowiednio przygotowane preparaty. W sklepie internetowym Aquario dostępne są wyłącznie najwyższej jakości produkty sprawdzonych marek, które są przyjazne dla skóry i sierści pupili. Są one również niezwykle wydajne, dzięki czemu posłużą Ci do pielęgnacji gryzoni przez długi czas.

Jak wybrać szampon dla gryzoni? 

Jeśli chcesz starannie zadbać o kondycję skóry i sierści gryzoni, wybieraj wyłącznie dedykowane dla nich produkty. Szampon dla świnek morskich powinien być stosowany wyłącznie do mycia tego gatunku. Tylko w ten sposób zapewnisz im odpowiednią pielęgnację i unikniesz reakcji alergicznych u zwierząt. Podczas zakupu sprawdź skład tych kosmetyków i upewnij się, że nie zawierają one żadnych sztucznych składników. Szampon dla świnki morskiej i fretki będzie jeszcze skuteczniejszy, jeśli zdecydujesz się na produkt z neutralizatorem brzydkich zapachów. Łatwiej będzie Ci w ten sposób zatroszczyć się o ich higienę i Twój komfort. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego sklepu internetowego Aquario, w której znajdziesz wszystko to, co potrzebne jest do zadbania o gryzonie.