Ściółka dla gryzoni

Ściółka dla gryzoni

Odpowiednia ściółka dla gryzoni zapewnia nie tylko wyższy komfort życia zwierzętom, które mieszkają w klatce, ale ułatwi Ci również sprzątanie. Aby mieć pewność, że wybierasz wyłącznie najwyższej jakości produkty, które będą w pełni bezpieczne dla Twoich gryzoni, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego Aquario.

Terrario Eversong Fibre Classic 5l - włókno słomy konopnej

Długie włókna łodyg konopi indyjskich. Jest to doskonałe podłoże terrarystyczne, dedykowane do budowania schronień samodzielnie przez zwierzę. Zapewnia kryjówki (głębsze i mniejsze) nie tylko gadom ale również ssakom, w tym gryzoniom. Włókna są całkowicie bezpieczne i mogą być dowolnie zjadane. Dodatkowo, podłoże zapewnia świetną izolację cieplną. 

Ocena

Cena
13,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Czym powinno wyróżniać się podłoże dla gryzoni?

Podłoże dla szczura lub dla królika powinno przede wszystkim charakteryzować się dużą chłonnością. To właśnie ono umożliwia utrzymanie higieny w klatce i troskę o czystość zwierzęcia. Ważne jest to, aby nie sprawiało problemów podczas wymienia go i neutralizowało brzydkie zapachy. Podłoże dla chomika powinno dodatkowo być przystosowane do kopania, aby gryzoń mógł przygotować sobie norki. Wiele małych gatunków wykazuje tego typu skłonności. W sklepie Aquario dostępne są wiórki dla gryzoni, które pozwolą im zaspokoić naturalne potrzeby. Te najwyższej jakości propozycje spełniają wszystkie normy i są przyjazne dla zwierząt.

Jak wybrać podłoże dla królika, świnki morskiej lub chomika?

W zależności od tego, jakie hodujesz gryzonie, będzie potrzebny Ci nieco inny produkt. Ściółka dla myszy powinna mieć odmienne właściwości niż podłoże dla świnki morskiej, by zapewnić jej wygodę. Ciekawą propozycją jest na przykład ściółka konopna dla chomika. Umożliwia ona gryzoniom budowę schronień. Dzięki temu mogą one stworzyć kryjówki i poczuć się jeszcze lepiej w klatce. Co więcej, tego typu ściółka dla chomika może być zjedzona i nie zaszkodzi zwierzęciu. Jest to także bardzo dobry wybór, jeśli chcesz zadbać o izolację cieplną. Znajdziesz ją pośród wielu naszych akcesoriów w sklepie internetowym Aquario.