Filtry przelewowe do oczka wodnego

Filtry przelewowe do oczka wodnego

Filtr przelewowy do oczka wodnego to urządzenie, które umożliwi Ci utrzymanie doskonałej kondycji wody w zbiorniku. Aby mieć pewność, że korzystasz ze sprzętu najwyższej jakości, sprawdź ofertę naszego sklepu Aquario.

Jecod UBF 9000E - Filtr do oczka o pojemności 10000l

Bardzo pojemny filtr do oczka wodnego, zapewniający optymalną filtracje mechaniczną oraz biologiczną. Dodatkowo filtr posiada lampę UV o mocy 11W zamontowaną w celu zapobiegania powstawaniu glonów. Filtr doskonale sprawdzi się do obsługi oczka o pojemności do 10000l.

Cena
500,00 zł

Jecod UBF 12000E - Filtr do oczka o pojemności 20000l

Bardzo pojemny filtr do oczka wodnego, zapewniający optymalną filtracje mechaniczną oraz biologiczną. Dodatkowo filtr posiada lampę UV o mocy 18W zamontowaną w celu zapobiegania powstawaniu glonów. Filtr doskonale sprawdzi się do obsługi oczka o pojemności do 20000l.

Cena
549,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Jecod UBF 6000E - Filtr do oczka o pojemności 8000l

Bardzo pojemny filtr do oczka wodnego, zapewniający optymalną filtracje mechaniczną oraz biologiczną. Dodatkowo filtr posiada lampę UV o mocy 9W zamontowaną w celu zapobiegania powstawaniu glonów. Filtr doskonale sprawdzi się do obsługi oczka o pojemności do 8000l.

Cena
380,00 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Praktyczny filtr przepływowy do oczka wodnego

Filtr przepływowy do oczka wodnego pomoże Ci pozbyć się z powierzchni wody glonów i innych zanieczyszczeń. Dla naszych klientów przygotowaliśmy wyłącznie starannie wyselekcjonowane propozycje filtrów znanych marek. Są to między innymi urządzenia OASE oraz Jecod, które sprawią, że woda w zbiorniki będzie idealnie czysta.

Filtr przelewowy do oczka wodnego — rozmiar ma znaczenie

Jeśli zależy Ci na tym, by filtr przelewowy do oczka wodnego dobrze pełnił swoją funkcję, dopasuj go do wymiarów zbiornika. Tylko w ten sposób jego praca będzie wydajna i skuteczna. Dobrym wyborem będzie również filtr z mechanizmem samoczyszczącym, który znacznie ułatwi Ci dbanie o zbiornik. Aby znaleźć dostosowany do Twoich potrzeb filtr przepływowy do oczka wodnego, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.