Filtry RO (osmoza)

W tym dziale znajdą Państwo systemy uzdatniania wody do celów akwarystycznych takie jak filtry odwróconej osmozy, dzięki którym wodę o wysokiej twardości i o wysokim odczynie pH możemy zmienić na wodę prawie idealną dla naszego zbiornika. Woda po filtrze RO ma odczyn niższy niż przed filtrem o około 1-2 pH. Twardość ogólna wody jest zerowa lub b...
W tym dziale znajdą Państwo systemy uzdatniania wody do celów akwarystycznych takie jak filtry odwróconej osmozy, dzięki którym wodę o wysokiej twardości i o wysokim odczynie pH możemy zmienić na wodę prawie idealną dla naszego zbiornika. Woda po filtrze RO ma odczyn niższy niż przed filtrem o około 1-2 pH. Twardość ogólna wody jest zerowa lub bliska zeru. Jednym słowem otrzymujemy czyste H2O.
Więcej

Podkategorie

 • Akcesoria
  Poniżej znajdują się akcesoria przydatne przy zakładaniu i użytkowaniu filtrów odwróconej osmozy.
 • Filtry DI
  Filtry demineralizujące znajdują szerokie zastosowanie w akwarystyce morskiej. Złoże demineralizujące usuwa z wody aniony i kationy.
 • Filtry RO
  W dziale tym znajdą Państwo filtry odwróconej osmozy różnego typu i przeznaczenia. Systemy te nie muszą służyć jedynie do uzyskiwania wody akwariowej ale mogą również spełniać rolę źródła czystej wody dla całej rodziny.
 • Membrany
  Membrana jest sercem systemu odwróconej osmozy. W ofercie dostępne są membrany różnych producentów i różnej wydajności.
 • Wkłady filtracyjne
  Wkłady filtracyjne stosowane głównie w celu chronienia serca systemu jakim jest membrana. Okresowa wymiana prefiltrów (co 6 miesięcy) pozwala na bezproblemową prace membrany przez 2-3 lata.