Technika CO2

Kategoria ta zawiera wszystkie niezbędne elementy do stworzenia własnego zestawu CO2 m.in. dyfuzory, wężyki ciśnieniowe, złączki, butle CO2, reduktory i wiele innych. Znajdą tu Państwo również gotowe zestawy CO2, które kompletujemy opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu w tej dziedzinie. Zarówno dla początkujących, jaki i bardziej zaa...
Kategoria ta zawiera wszystkie niezbędne elementy do stworzenia własnego zestawu CO2 m.in. dyfuzory, wężyki ciśnieniowe, złączki, butle CO2, reduktory i wiele innych. Znajdą tu Państwo również gotowe zestawy CO2, które kompletujemy opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu w tej dziedzinie. Zarówno dla początkujących, jaki i bardziej zaawansowanych można wybierać spośród zestawów: standard, professional oraz exclusive.
Więcej

Podkategorie

 • Akcesoria CO2
  Akcesoria CO2 to nic innego jak drobne elementy, niezbędne do złożenia i prawidłowego funkcjonowania zestawu do nawożenia dwutlenkiem węgla. Pozniżej znajdą Państwo potrzebne złączki, mufy, zaworki precyzyjne, liczniki bąbelków i wiele innych.
 • Butle CO2
  Butle CO2 wraz ze standardowym zaworem pasują do każdego reduktora przeznaczonego do współpracy z dwutlenkiem węgla. Poniżej znajdą Państwo butle o różnych wielkościach i pojemnościach.
 • Dyfuzory CO2
  Odpowiedniej jakości dyfuzor, jak również odpowiednio dobrana jego wydajność jest kluczowym czynnikiem wpływającym na zadowolenie z zakupu. Poniżej znajdą Państwo dyfuzory przeznaczone do małych jak i większych zbiorników, a także reaktory CO2, które umieszczane są na zewnątrz akwarium, a dokładniej na wężu wylotowym filtra kubełkowego. Takie rozwiązanie pozwala na pozbycie się z akwarium zbędnego sprzętu, a także o wiele lepszą jakość dyfuzji gazu, a co za tym idzie mniejsze straty CO2.
 • Elektrozawory
  Elektrozawory idealnie nadają się do automatyzacji podawania dwutlenku węgla do akwarium lub np do podmian wody. Elektrozawór można podłaczyć pod standardowy wyłącznik czasowy lub do komputera Ph który poprzez zawór będzie utrzymywał stałą wartość Ph w zbiorniku.
 • Komputery Ph
  Komputery Ph pozwalają w pełni zautomatyzować proces podawania dwutlenku węgla do kolumny wody. Urządzenie to pozwala utrzymywać wartość ph na stałym ustalonym poziomie co daje nam pewność że co2 nigdy nie przekroczy zalecanego bezpiecznego poziomu. Ph Metry natomist dają nam możliwość w dowolnej chwili odczytać wartość ph w zbiorniku.
 • Reduktory CO2
  Reduktory co2 pasujące do każdej butli z dwutlenkiem węgla. Ich głównym zadaniem jest wstępna regulacja przepływu gazu z butli do akwarium.
 • Sondy Ph
  Elektrody Ph w połączeniu z komputerami pozwalają na poprawny odczyt wartości ph na wyświetlaczu kontrolera.
 • Zestawy CO2

  Zestawy co2 odpowiednio skompletowane w taki sposób by spełnić oczykiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdą tu Państwo zestawy do nawożenia dwutlenkiem węgla począwszy od najprostrzych standardowych do professionalnych opartych na ph komputerach i reaktorach co2.