Kompletny zestaw oświetlenia 5.0 UVB 20W

Kompletny zestaw oświetlenia 10.0 UVB 15W Zobacz większe

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,20 zł.


zestaw o. uv 1x20W 5.0

Jest to kompletny zestaw oświetlenia UVB i UVA przeznaczony do samodzielnego montażu. Jego praca oparta została na stateczniku elektronicznym renomowanej firmy DMR Group oraz na Świetlówce Exo Terra Repti-Glo.

Więcej szczegółów Koszty dostawy

139,99 zł brutto

Tego typu zestawy są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy budują pokrywę oświetleniową we własnym zakresie lub dla osób pragnących dołożyć dodatkowe świetlówki do już istniejących pokryw.

Odbłyśnik o polerowanej lustrzanej powierzchni doskonal odbija promieniowanie redukując jego straty.

Świetlówka EXO TERRA,
emitująca promieniowanie UVB i UVA, jest przeznaczona do pracy w terrariach o charakterze pustynnym. EXO TERRA Repti-Glo emituje optymalne spektrum barw oraz specjalnie dobrane proporcje promieniowania UVA i UVB, idealnie odwzorowując naturalne światło środowiska pustynnego i półpustynnego.


Świetlówka, w przeciwieństwie do zwykłej żarówki, równomiernie rozprowadza ciepło oraz fale UVB/UVA po całym wybiegu. 

Doskonale stymuluje rozwój gadów pochodzących z rejonów pustynnych i półpustynnych, emitując optymalne dla nich poziomy UVB oraz stanowi źródło niezbędnego promieniowania dla optymalnego metabolizmu wapnia. Promieniowanie UVA stymuluje apetyt, aktywność i zachowania rozrodcze. Wysoki poziom promieniowania UV korzystnie wpływa na gady, które w warunkach naturalnych otrzymują wyjątkowo sporą dawkę tego promieniowania z powodu niskiej wilgotności, braku chmur oraz z powodu braku roślinności stwarzającej zacienione miejsca. Pełna skuteczność do 50cm.


Specyfikacja: 
- UVA 30%
- UVB 5%
- pobór prądu 20W
- długość 60cm / 24"
- grubość T8


Zestaw zawiera:

1. Statecznik elektroniczny 1x18/20W
2. Oprawki hermetyczne zintegrowane z przewodem (2szt.)
3. Uczwyty mocujące świetlówkę (2szt.)
4. Przewód zasilający 
5. Instrukcja podłączenia
6. Odbłyśnik
7. Świetlówkę Exo Terra Repti-Glo 5.0 UVB 20W

WAŻNE:
Oprawki wydłużają świetlówkę o 30mm (po 15mm na strone)